Hlavní navigace

Samsung představil iVysílání České televize ve svých produktech

4. 9. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
4. 9. 2010

UVNITŘ FOTO Všichni návštěvníci, kteří se zúčastní do 8. září mezinárodního veletrhu IFA v Berlíně, mají možnost vidět na výstavní ploše společnosti Samsung v exkluzivní premiéře její nový widget České televize. Ten bude dostupný v rámci služby Internet@TV. V praxi to znamená, že diváci budou mít přístup do internetového archivu veřejnoprávního média z Kavčích hor.

K TÉMATU: Samsung v září představí widget pro internetové vysílání ČT v televizi

CIF23

Společnost zatím nechce prozrazovat, kdy novinku uvede na český trh, ale jak vás již dříve server DigiZone.cz informoval, mělo být to být ještě tento měsíc. K dispozici budou pořady od roku 2005. Česká televize přejde u svého archivu na MPEG-4/H.264, to znamená, že se v budoucnu dočkáme také videí ve vysokém rozlišení obrazu (HDTV), uvedl pro náš web marketingový manažer Samsungu pro Českou a Slovenskou republiku Ondřej Lukáč, který byl osobně v Berlíně tuto novinku představit.

Internetový archiv České televize v televizoru Samsung. (Foto: Samsung)

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).