Hlavní navigace

Satelitní platforma CS Link zařadí do nabídky Hallmark

29. 4. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
29. 4. 2010

Jak vyplývá z aktuálního ceníku satelitní platformy CS Link, tento balík kanálů se brzo rozroste o stanici Hallmark Channel. Ta figuruje v dokumentu v balíčcích Mix a Total. Program se bude vysílat na těchto parametrech: Astra 1G (23,5 st. východně), 11992/H, SR 27500, FEC 3/4, norma DVB-S, kódování CryptoWorks. Kdy k zařazení stanice dojde, společnost Media Vision neuvádí.

K TÉMATU: Hallmark se v září změní na Universal Channel

K zařazení Hallmarku dojde jen několik měsíců před jeho rebrandingem. Program se v září změní na Universal Channel a vedení společnosti si především slibuje přilákání širší divácké skupiny k jeho obrazovce. V jeho produkci vzniká řada populárních filmů i seriálů jako jsou například Mentalista, Californication nebo Dr. House. V budoucnu by se měl objevit pro Českou republiku dokonce takzvaný samostatný feed, díky kterému by se tuzemští diváci zbavili maďarských reklam.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.