Hlavní navigace

Satelitní Skylink rozšířil možnosti bezhotovostních plateb zákazníků

1. 3. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
1. 3. 2011

Bezhotovostní platby za svoje služby rozšiřuje od března největší tuzemská satelitní platforma Skylink. Zákazníci budou moci prostřednictvím platební brány společnosti GoPay platit za volitelné programové balíčky a prémiové programy, tedy výhradně za placenou nabídku Skylinku. Po přihlášení ke svému zákaznickému účtu Skylink na registračním webu https://regis­trace.skylink­.cz si zákazník vybere požadovanou službu – volitelný balíček nebo program, který může ihned online zaplatit, informuje Skylink na svém webu.

K TÉMATU: Satelitní služba Skylink zařazuje na pozici po televizi Z1 History Channel

Bezhotovostní platba může proběhnout hned sedmi způsoby. Buď pomocí GoPay peněženky, což je elektronická varianta běžné peněženky, MoneyBookers peněženky pro celosvětové platby a mezinárodní převody, superCASH pomocí hotovosti na terminálech loterijní společnosti Sazka, mPeníze pro bezhotovostní platby z účtů mBank, ePlatby pro bezhotovostní platby z účtu Raiffeisenbank, MojePlatba pro bezhotovostní platby z účtu u Komerční banky a nebo Platební karta pro bezhotovostní převod platebními kartami VISA, VISA Electron, MasterCard, Amex, JCB prostřednictvím ověřeného systému 3D-Secure.

MM socky3

ČTĚTE TAKÉ: Úprava parametrů Skylinku zkomplikovala divákům příjem HD programů

Nové platební metody umožňují předplácet služby Skylink online s okamžitou aktivací. Pro zákazníky, kteří nechtějí nebo nemohou platit na internetu platební kartou, je platební nástroj GoPay velmi dobrou alternativou, míní Skylink. Služba je zatím k dispozici pouze zákazníkům Skylinku v České republice, pro klienty na Slovensku bude zprovozněna později. Původní platební metody zůstávají v platnosti i nadále, ujišťuje Skylink.

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.