Hlavní navigace

Satelitní služba freeSAT rozšíří nabídku o Primu Zoom, Travel Channel HD a Dajto

14. 3. 2013
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Všechny zmiňované programy má již v nabídce konkurenční operátor Skylink. Právě HD televize je podle zástupců freeSATu v letošním roce pro operátora se 102 tisíci klienty prioritou.

V nabídce satelitní služby freeSAT by UPC Direct, kterou provozuje společnost UPC DTH, se v blízké době objeví tři nové kanály lokalizované do češtiny, případně slovenštiny. Na dnešní konferenci Prague Business Breakfast pořádanou společností Telenor Satellite Broadcasting a serverem Broadband TV News to oznámil výkonný ředitel operátora Magnus Ternsjö. Půjde o Primu Zoom, Travel Channel HD a Dajto. Podrobnosti manažer ze společnosti UPC DTH zatím neupřesnil.

BRAND

K TÉMATU: Odstartoval Sport 2 HD, freeSAT ho zařadil do nabídky s předstihem

Tyto programy jsou hodnoceny veřejností velmi pozitivně a jsme rádi, že je budeme moci brzy přivítat ve své nabídce, uvedl Ternsjö. Prima Zoom je prozatím nejnovějším přírůstkem do rodiny společnosti FTV Prima, která provozuje Primu family, Primu Cool a Primu love. Stanice odstartovala 1. února a provozovatel ji označuje jako program pro diváky, kteří „chtějí vědět víc“. Travel Channel HD není HD verzí klasického Travel Channelu, nabízí jiný obsah. Dajto je třetím kanálem firmy Markíza Slovakia a orientuje se především na mužskou část publika.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).