Hlavní navigace

Satelitní služba Skylink začala od července nabízet klientům i dekódovací moduly

Lukáš Polák

Ke zjednodušení podmínek dochází také při nákupu produktu „Balíček s přijímačem, kartou a instalací“. Od 1. července může nový zákazník získat všechny komponenty pro satelitní příjem za korunu.

Doba čtení: 1 minuta

Satelitní operátor Skylink, respektive jeho provozovatel, lucemburská společnost M7 Group, začal od července nabízet svým klientům nejen klasické boxy pro sledování programů z orbitu, ale i dekódovací moduly, které doposud v jeho nabídce chyběly. Novinka cílí především na majitele televizorů, jež sledování programů ve vysokém rozlišení umožňují, a je určena výhradně novým zákazníkům. Klienti, kteří mají přijímač pro sledování programů pouze ve standardním rozlišení, si mohou nově tento modul pořídit za zvýhodněnou cenu jedna koruna.

ČTĚTE TAKÉ: Satelitní služba Skylink upravila seznam kanálů v certifikovaných boxech

Ke zjednodušení podmínek dochází také při nákupu produktu „Balíček s přijímačem, kartou a instalací“. Od 1. července může nový zákazník získat všechny komponenty pro satelitní příjem (HD přijímač nebo CA modul, dekódovací kartu a satelitní anténu s příslušenstvím) včetně profesionální instalace jen za 1 Kč, a to bez nutnosti složení vratné částky 999 Kč. Zákazník při koupi balíčku uhradí jednorázově jen předplatné zvoleného programového balíčku na minimálně prvních 6 měsíců. Skylink je největším satelitním operátorem na našem trhu. V České republice a na Slovensku eviduje okolo dvou milionů aktivních karet.

Našli jste v článku chybu?