Hlavní navigace

Satelitní televize od UPC má celkem už 700 tisíc zákazníků. Ovšem v celé střední Evropě

Lukáš Polák

Co do počtu zákazníků jich má společnost UPC DTH více než například Skylink. Ten však na rozdíl od lucemburské firmy M77 Group působí pouze v České republice a na Slovensku.

Doba čtení: 1 minuta

Na všech trzích střední a východní Evropy, kde působí společnost UPC DTH, respektive její satelitní televize, bylo dosaženo významného milníku. UPC DTH hlásí, že se jí podařilo získat 700 tisíc klientů. Informoval o tom server Broadband TV News. Za poslední dva roky to představuje nárůst o celkem dvě stě tisíc klientů a základny předplatitelů o více než 10 % ročně. Je radost vidět, že naše úsilí se vyplatilo, uvedl při této příležitosti managing director společnosti UPC DTH Magnus Ternsjö.

NEPŘEHLÉDNĚTE: freeSAT zařadil jako první satelitní operátor do nabídky Animal Planet HD

Chceme nabídnout zákazníkům bohatý výběr programů a širokou nabídku programových balíčků, konstatoval Ternsjö a dodal: Také v budoucnosti se chceme soustředit na požadavky našich zákazníků a možnosti inovace stávajících produktů. V roce 2013 se chceme věnovat nejen přidávání nových programů včetně HD, ale také na doplňky, které klientovi vylepší jeho divácký zážitek. UPC DTH působí na trzích v Maďarsku, České republice, na Slovensku a v Rumunsku.

Našli jste v článku chybu?