Hlavní navigace

Satelitní služba UPC Direct rozšíří programovou nabídku za stejnou cenu

22. 4. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
22. 4. 2010

Digitální satelitní televize UPC Direct hodlá nabídnout zákazníkům větší komfort než nyní za stejnou cenu. Programy na nové pozici 0,8 st. západně by měly být nabízeny v rámci stejných balíčků jako nyní, tedy základní nabídky Rodina a rozšířené nabídky Plus. Rozdíl bude pouze v tom, že tyto balíčky se nafouknou o několik stanic. Česká pobočka operátora nechce tuto skutečnost komentovat.

Ohledně těchto záležitostí už se nemohu vyjadřovat. Nespadají do naší kompetence, uvedl pro server DigiZone.cz mluví UPC František Malina. Všechny aktivity jsou nyní řízeny z centrály společnosti UPC DTH. Zákazníci by měli mít také k dispozici dokoupit si k základním nabídkám Rodina a Plus doplňkové balíčky, které budou obsahovat další (tematické) kanály. Obsah jednotlivých balíků však stále zůstává zahalena tajemstvím a bude komunikována až na poslední chvíli.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.