Hlavní navigace

Sdělovací technika vyvěsila na web přednášky z Milníků digitalizace

2. 2. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
2. 2. 2010

Vydavatelství Sdělovací technika vyvěsilo na svůj web všechny přednášky, které byly prezentovány na letošní první konferenci Milníky digitalizace. Jde konkrétně o ty Jiřího Poláka, poradce předsedy vlády ČR; Jana Dubna, ředitele sekce elektronických komunikací a poštovních služeb z Ministerstva průmyslu a obchodu nebo třeba národního koordinátora Zdeňka Duspivy.

ICTZ23

Největší pozornost by ale měli čtenáři serveru DigiZone.cz věnovat dvěma přednáškám, a to té od Kamila Levinského, ředitele pro transformaci Českých Radiokomunikací, a Ivo Ferkla, technického ředitele televize Nova. Levinský prezentoval aktuální situaci na poli digitální terestrické televize u všech třech sítí včetně tabulek a map pokrytí. Ferklova přednáška pak obsahuje konkrétní příklady 3D zobrazování. Zajímavá je jistě ale i prezentace Pavla Hanuše, vedoucího projektu digitalizace ČT.

Všechny dokumenty jsou k nahlédnutí a případnému stažení zde.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.