Hlavní navigace

Server DigiZone.cz aktualizoval přílohu o satelitní televizi

30. 9. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
30. 9. 2009

Oblast satelitní televize v Česku přinesla během posledních několika týdnů opět řadu novinek, což si také vyžádalo aktualizaci stále přílohy na adrese satelit.digizo­ne.cz. Zásadní změnou prošla především platforma CS Link, která představila nedávno ve své nabídce osm nových programů a zcela nový systém balíčkování, který, jak sami představitelé uvedli na tiskové konferenci, považuje za revoluční.

SPECIÁLNÍ PŘÍLOHA: Satelitní televize v České republice

ICTZ23

Dalšími novinkami v příloze o satelitu jsou přidané stanice platformy Skylink – SD programy National Geographic, Nat Geo Wild, Sport 1 a Disney Channel a také HD televize myZen.tv a BeBe.tv. V souvislosti se vstupem kanálu Disney do České republiky bylo nutné ve všech tabulkách platforem nahradit odcházející Jetix. Novinka se také urodila u rumunské multiregionální platformy Digi TV, která zařadila do nabídky stanici ID: Discovery Investigation. Speciálně je tu označen také program Eurosport 2 Bundesliga.

V neposlední řadě nám také čtenáři poslali několik připomínek ke stále příloze o HDTV televizi, kterou je možné najít na adrese hdtv.digizone.cz. Zde jsme podle vašich požadavků doplnili do volně šířených stanic ze satelitu kanály Arte HD, Anixe HD, BeBe TV HD a Fashion TV HD. V blízké době by se zde po spuštění měla objevit také rakouská stanice Servus TV patřící koncernu RedBull. V souvislosti s přechodem na digitální vysílání doporučujeme také navštívit naše přílohy anteny.digizo­ne.cz a vypiname.digi­zone.cz.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.