Hlavní navigace

Server RapidShare měl o víkendu velké problémy

Jiří Macich ml.

Někteří čtenáři nás upozornili na víkendové problémy s dostupností serveru RapidShare, známé internetové úschovny dat. Největší problémy měl populární web během sobotního odpoledne a večera. Během neděle již server fungoval. Po Internetu se začala šířit fáma, že za výpadkem stojí zásah proti pirátům, kteří RapidShare i přes přísný zákaz často využívají k šíření nelegálních kopií programů, her i filmů. Ostatně i kinorip, o jehož příběhu píšeme v dnešním článku Případ kinorip: od klukoviny k…

Někteří čtenáři nás upozornili na víkendové problémy s dostupností serveru RapidShare, známé internetové úschovny dat. Největší problémy měl populární web během sobotního odpoledne a večera. Během neděle již server fungoval. Po Internetu se začala šířit fáma, že za výpadkem stojí zásah proti pirátům, kteří RapidShare i přes přísný zákaz často využívají k šíření nelegálních kopií programů, her i filmů. Ostatně i kinorip, o jehož příběhu píšeme v dnešním článku Případ kinorip: od klukoviny k jedné z největších pirátských kauz (aktualizováno), se objevil právě na RapidShare. Podle provozovatelů stránek však šlo pouze o technické problémy, které se podařilo vyřešit a údajně nedošlo k žádné ztrátě dat. (RapidShare.com)

Našli jste v článku chybu?
22. 1. 2008 9:45
Jaja (neregistrovaný)
Není to poprvé, i loni měl sem tam výpadek. Naštěstí se to "rychle" spraví, ale doteď jsem si myslel, že chyba na straně mého poskytovatele internetu. Protože ale mám premium účet, kterej nebyl nejlevnější, tak mě to štve. Píšete, že "Během neděle již server fungoval" s tím skoro souhlasím, akorát jsem myslel, že servrů mají víc.