Hlavní navigace

Servisní poplatek služeb CS Link a Skylink se nebude týkat T-Mobile televize

14. 6. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

V případě, že jste klienty satelitní služby T-Mobile televize, nemusíte se obávat, že byste museli platit takzvaný servisní poplatek, který bude zaveden od září u CS Linku a Skylinku.

Zákazníci satelitní služby T-Mobile televize se nemusí obávat, že by se jich týkal takzvaný servisní poplatek, který od září zavedou operátoři CS Link a Skylink. Serveru DigiZone.cz to potvrdila mluvčí T-Mobilu Martina Kemrová. Nabídka TV Start od T-Mobile zůstává i nadále bez jakýchkoliv měsíčních (či ročních) poplatků. Jsme rádi, že můžeme zákazníkům tímto způsobem vyjít vstříc, uvedla Kemrová. Právě TV Start je u tohoto operátora základní nabídkou bez měsíčního paušálu.

Mobile Internet Forum 2022

K TÉMATU: Skylink a CS Link od září zavedou servisní poplatek 29 Kč u neplacených nabídek

Výše servisního poplatku u obou zmíněných operátorů, tedy CS Linku a Skylinku, byla stanovena na 29 korun měsíčně. V případě, že by zákazníci některé ze služeb uvažovali o přechodu k satelitní televizi T-Mobilu, tento krok by se jim ale pravděpodobně nevyplatil. Záleželo by pochopitelně na tom, za kolik by se jim podařilo získat dekódovací kartu. Její hodnota ale není na stránkách T-Mobile televize uvedena. Cenou samotné karty neposloužím, dodala pro DigiZone.cz Kernová.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.