Hlavní navigace

Severa a Kociánová moderátory na zpravodajském kanálu Z 1?

4. 1. 2008
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 322915
4. 1. 2008

Martin Severa a Martina Kociánová mají být moderátory hlavní zpravodajské relace na chystaném digitálním zpravodajském kanálu Z 1. Tvrdí to bulvární deník Aha!, podle něhož stanice s oběma někdejšími moderátory Televizních novin na Nově čile vyjednává. Podle generálního ředitele Z 1 Martina Mrnky ale stanice žádné hlavní zprávy mít nebude a jedná s mnoha televizními tvářemi.

ICTZ23

Nezastírám, že nějaká jednání s Martinem i Martinou proběhla. Stejná jednání ale vedeme s dalšími dvaceti lidmi, řekl Mrnka serveru DigiZone.cz. Severa deníku Aha! řekl, že se zpravodajskou televizí Z 1 je v kontaktu od chvíle, kdy poprvé získala licenci pro zemské digitální vysílání. Jak to vypadá aktuálně, budu vědět v příštích dnech, dodal.

O něco sdílnější byla Kociánová, která nyní moderuje na veřejnoprávním zpravodajském kanálu ČT 24. Ano, oslovili mě a velmi vážně to zvažuji. Těšila by mě práce na novém projektu i nová spolupráce s Martinem. Zatím jsem na konkurenční televizi ČT 24, rozhodnutí však padne nejdéle do měsíce, řekla deníku Aha!

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.