Hlavní navigace

Seznam resuscitoval Hrej.cz, Vreco se vrací

4. 10. 2004
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Společnosti Seznam.cz a Kaora společně obnovily server Hrej.cz. Kaora je ve stoprocentním vlastnictví zakladatele serveru BonusWeb Zdeňka Polácha, který musel své šéfredaktorské místo letos začátkem roku opustit. Zdeněk Polách vedle Kaory drží ještě čtyřicetiprocentní podíl ve firmě Expres Stores, která se zabývá internetovým prodejem. Dohoda mezi Seznamem a Kaorou je obdobná jako v případě serveru Novinky s Borgisem. Kaora dodává obsah, Seznam se stará o technické zázemí a nábor inzerce. Hrej…

Společnosti Seznam.cz a Kaora společně obnovily server Hrej.cz. Kaora je ve stoprocentním vlastnictví zakladatele serveru BonusWeb Zdeňka Polácha, který musel své šéfredaktorské místo letos začátkem roku opustit. Zdeněk Polách vedle Kaory drží ještě čtyřicetiprocentní podíl ve firmě Expres Stores, která se zabývá internetovým prodejem. Dohoda mezi Seznamem a Kaorou je obdobná jako v případě serveru Novinky s Borgisem. Kaora dodává obsah, Seznam se stará o technické zázemí a nábor inzerce. Hrej.cz se od ostatních serverů o hrách bude lišit. Má fungovat jako přehledný katalog her, který se podle vyjádření Zdeňka Polácha nebude bát odkazovat i na ostatní servery, aby se návštěvníkovi dostalo co nejvíce informací. (via Oříšek a Chose)

Autor článku

Autor se zabývá výkonovým marketingem na internetu. Pracoval pro Advertures, Dobrý web a Outrider. Martin byl dříve redaktorem Lupy a dalších periodik o IT.