Hlavní navigace

Seznam spouští nové služby

Tomáš Hodboď

Aktualizováno! Chcete vědět co právě koluje v emailových stránkách zaměstnanců Seznamu? Super vtípky z nového projektu. V Seznamu mají zajímavý smysl pro humor. Asi to bude z přepracovanosti, protože tento týden chtějí spustit dvě nové služby. Již avizované nové vyhledávání a další bulvární magazín. Jako by jich už nebylo dost. (ILblog) Nové vyhledávání Seznamu vypadá na první pohled velice dobře, podle prvních pokusů vrací i velmi relevantní výsledky, u prvních tří odkazů zobrazuje screenshot…

Aktualizováno! Chcete vědět co právě koluje v emailových stránkách zaměstnanců Seznamu? Super vtípky z nového projektu. V Seznamu mají zajímavý smysl pro humor. Asi to bude z přepracovanosti, protože tento týden chtějí spustit dvě nové služby. Již avizované nové vyhledávání a další bulvární magazín. Jako by jich už nebylo dost. (ILblog)
Nové vyhledávání Seznamu vypadá na první pohled velice dobře, podle prvních pokusů vrací i velmi relevantní výsledky, u prvních tří odkazů zobrazuje screenshot stránky, více se dočtete na Yuhůův weblog, Vyhledávače.info, ILblog.

Našli jste v článku chybu?