Hlavní navigace

Seznam spouští online hudbu přes MusicJet zdarma

3. 10. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Jak se dostane dnes startující služba MusicJet k uživatelům? Zřejmě především skrze partnerství se Seznamem. Samotná služba ještě oficiálně neběží, ale na Seznamu již najdete možnost stáhnout si software a začít MusicJet používat. MusicJet je hudební aplikace – přehrávač, který vám umožní přístup k více než 1.500.000 skladbám. Po nainstalování vyplníte své uživatelské jméno a heslo, které jste si zvolili a otevře se vám okno aplikace, která zároveň slouží jako přehrávač skladeb.

Jak se dostane dnes startující služba MusicJet k uživatelům? Zřejmě především skrze partnerství se Seznamem. Samotná služba ještě oficiálně neběží, ale na Seznamu již najdete možnost stáhnout si software a začít MusicJet používat.

MusicJet je hudební aplikace – přehrávač, který vám umožní přístup k více než 1.500.000 skladbám. Po nainstalování vyplníte své uživatelské jméno a heslo, které jste si zvolili a otevře se vám okno aplikace, která zároveň slouží jako přehrávač skladeb.

Co je na tom všem zajímavé? Především fakt, že služba je zatím zdarma, jak dlouho jí to vydrží, ale nevíme. Používat ji ovšem mohou jen uživatelé platformy Windows.

Služba ještě nebyla Seznamem oficiálně potvrzena, zatím se jen objevila v nabídce služeb Seznamu, tisková konference MusicJetu začíná dnes v 15:00 a budeme vás informovat na Twitteru Lupy, později i na našem webu.

Seznam MusicJet

Seznam MusicJet

Autor článku

Autor byl v letech 2008 – 2012 šéfredaktorem serveru Lupa.cz. Stál u zrodu řady projektů. Je spoluzakladatelem Energomonitoru, v CZ.NIC vedl projekt Turris. Je předsedou místní organizace Pirátské strany v Brandýse – Staré Boleslav.