Hlavní navigace

Sky Sport News Deutschland startuje. V prosinci bude volně i v HD kvalitě

1. 12. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

1. 12. 2011

UVNITŘ FOTO STUDIA Největší satelitní placená televize v Německu Sky Deutschland dnes v poledne spustí slavnostně svůj nový sportovní zpravodajský kanál Sky Sport News, a to jak ve verzi se standardním tak i vysokým rozlišením obrazu (HDTV). Dobrou zprávou pro diváky v České republice a na Slovensku je fakt, že první měsíc bude v rámci promo akce vysílat na družici Astra bez kódování.

ČTĚTE TAKÉ: Deutsches Wetter Fernsehen: Nekódovaná novinka věnovaná počasí

Sky Sport News sám sebe prezentuje jako sportovní zpravodajský kanál na vysoké úrovni se špičkovým zázemím placené televize Sky. V Německu a Rakousku bude divákům k dispozici v režimu 24/7, tedy 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Jeho náplní bude přinášet zájemcům neustále kompletní a aktuální sportovní výsledky a bude úzce spolupracovat také s dalšími německými stanicemi Sky Sport. Bližší informace o této stanici mohou najít zájemci na Facebooku, viz: http://www.fa­cebook.com/SkyS­portNewsHD nebo http://www.skys­portnewshdblog­.de/. V prosinci bude také probíhat bezplatný streaming na internetu.

Sky Sport News (SD verze): Astra 1M (19,2 stupně východně), 11720/H, SR 27500, FEC 3/4, norma DVB-S, kódování žádné (FTA).

Cloud 22 temata

Sky Sport News HD: Astra 1M (19,2 stupně východně), 12304/H, SR 27500, FEC 9/10, norma DVB-S2/QPSK, kódování žádné (FTA).

Nové studio zpravodajského kanálu Sky Sport News. (Zdroj: http://www.skys­portnewshdblog­.de/)

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.