Hlavní navigace

Skylink nabídne nové programy pouze majitelům karet Irdeto a ICE

4. 4. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
4. 4. 2011

Na zákazníky satelitní služby Skylink může v souvislosti s jarním rozšířením nabídky čekat velice nepříjemné překvapení. Operátor totiž nové programy poskytne pouze majitelům karet ICE nebo Irdeto, nikoliv těm se systémem CryptoWorks. V rozhovoru pro server Parabola.cz to uvedl výkonný ředitel společnosti TradeTec Jaromír Glisník. Skylink však pro majitele karet CryptoWorks chystá akci.

ICTZ23

ČTĚTE TAKÉ: Barrandov HD míří do satelitní služby Skylink. Nabídne ho možná i CS Link

CryptoWorks je na konci životnosti a současně se stal snadným cílem útoků pirátů. Uživatele našich karet CryptoWorks nebudeme nijak omezovat, o žádné ze svých programů nepřijdou, ujistil Glisník a dodal: Programové novinky budou přístupné na kartách ICE a Irdeto nikoli na starých kartách CryptoWorks. Jejich uživatelé budou však moci využít naší nabídky bezplatné výměny. Skylink tak tímto krokem v podstatě stávající zákazníky donutí, aby v případě, že chtějí sledovat nové programy, nechali provést výměnu karty, což zároveň satelitním pirátům znemožní jejich práci.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.