Hlavní navigace

Skylink nabízí od pátku kanály Eurosport HD a Brava HDTV

6. 10. 2008
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
6. 10. 2008

Od pátku si mohou zákazníci česko-slovenské satelitní platformy Skylink předplatit konečně programy ve vysokém rozlišení. Po Nově HD, která je součástí základní nabídky, přibyly k produktu MULTI kanály Eurosport HD a Brava HDTV. Oba programy jsou součástí tzv. balíčku HD Plus, který by se měl do budoucna dále rozšiřovat. Eurosport HD je HDTV verzí oblíbeného panevropského programu. Je vysílán 24 hodin v češtině. Brava HDTV vysílá operní představení, balet a koncerty z předních světových scén.

K TÉMATU: Startuje satelitní platforma Skylink s Novou HD v základní nabídce

MM_SS3

Programy HD Plus získá divák za poplatek 276 Kč/měsíc (za rok zaplatí 2.986 Kč). Spolu s balíčkem MULTI, který nabízí v současné době 12 programů v SD kvalitě za 222 Kč/měsíc, se tak zájemce dostane na cenu 498 Kč/měsíc. Kromě úhrady za jeden měsíc je možno zaplatit rovněž za 2 až 11 měsíců. Částka předplatného se vypočte vynásobením měsíčního poplatku a počtu měsíců. Předplatitelé HD Plus na území České republiky budou mít automaticky po dobu předplatného aktivován příjem Novy HD, a to bez ohledu na datum registrace jejich TT Karty.

Do 22. října je vysílání programů balíčku HD Plus přístupné všem registrovaným zákazníkům Skylinku.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.