Hlavní navigace

Skylink poskytl svému partnerovi programy Nat Geo Wild a BeBe TV

23. 9. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
23. 9. 2010

Satelitní platforma Skylink začala svému nizozemskému partnerskému paketu Canal Digitaal poskytovat programy Nat Geo Wild a BeBe TV z frekvence 11797/H. Pozice, které se na transpodéru (frekvenci) platformy objevily, jsou označené jako NG Wild DUT a bebe tv DUT. První z programů je již lokalizován pro nizozemského operátora v podobě jazykové stopy a tamních titulků, u BeBe TV je vysílána pouze doprovodná hudba a zvuky.

KL22 hlasovani

ČTĚTE TAKÉ: ICE karty fungují v přijímačích CryptoWorks bez problémů, tvrdí šéf Skylinku

V minulých dnech si operátor přidal z nabídky Skylinku také program History ve vysokém rozlišení obrazu (HDTV). Všechny tři stanice jsou pouze virtuálními pozicemi, v praxi tedy nezabírají žádnou nebo téměř žádnou kapacitu, pouze tu, která je nutná pro zvukovou stopu. Na stejném principu u Skylinku funguje už program Eurosport HD. Tento krok by mohl naznačovat, že se blíží další spolupráce operátorů s obou zemí. Skylink by tedy získal výměnou některé programy u partnerské Canal Digitaal. K rozšíření programové nabídky česko-slovenské platformy by mělo dojít 1. října.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.