Hlavní navigace

Skylink připravil v mezidobí přelaďování výhodnou akci pro své klienty

13. 2. 2014
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Výhodná akce je konkrétně určena pro zákazníky s balíčkem Multi, kteří tak za stejnou cenu získají navíc 18 programů, z nichž 12 je vysíláno ve vysokém rozlišení.

Satelitní služba Skylink, která se nachází aktuálně v mezidobí mezi prvním a druhým velkým přelaďováním svých programů, představil dnes novou výhodnou akci pro své zákazníky. Pokud si aktuálně klienti Skylinku objednají jeho balíček Kombi, mohou ho získat se slevou 25 %. Služba nabízí v rámci této nabídky programy všech žánrů, mimo jiné jsou to stanice filmové, sportovní, dokumentární, hudební, dětské a erotické. Aktuálně se jedná o 55 stanic, mezi nimiž nechybí Film Europe HD, oba Eurosporty HD, Hustler HD a řadu dalších.

ebf - partner 1

ČTĚTE TAKÉ: Po MTV Rocks a MTV Dance přidá satelitní operátor Skylink do nabídky i MTV Hits

Výhodná akce je konkrétně určena pro zákazníky s balíčkem Multi, kteří tak za stejnou cenu získají navíc 18 programů, z nichž 12 je vysíláno ve vysokém rozlišení. Balíček lze předplatit všemi standardními metodami s výjimkou měsíčních plateb SIPO nebo Inkaso z účtu. Na konci února 2014 bude nabídka podpořena komunikací na webových stránkách Skylinku a v magazínu Skylink TV, nicméně zákazníci ji v případě jejich zájmu mohou využít již nyní. Akce platí do 30. 4. 2014. Včera přidal Skylink do nabídku nově stanici MTV Hits.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).