Hlavní navigace

Skylink připravil v mezidobí přelaďování výhodnou akci pro své klienty

Lukáš Polák

Výhodná akce je konkrétně určena pro zákazníky s balíčkem Multi, kteří tak za stejnou cenu získají navíc 18 programů, z nichž 12 je vysíláno ve vysokém rozlišení.

Doba čtení: 1 minuta

Satelitní služba Skylink, která se nachází aktuálně v mezidobí mezi prvním a druhým velkým přelaďováním svých programů, představil dnes novou výhodnou akci pro své zákazníky. Pokud si aktuálně klienti Skylinku objednají jeho balíček Kombi, mohou ho získat se slevou 25 %. Služba nabízí v rámci této nabídky programy všech žánrů, mimo jiné jsou to stanice filmové, sportovní, dokumentární, hudební, dětské a erotické. Aktuálně se jedná o 55 stanic, mezi nimiž nechybí Film Europe HD, oba Eurosporty HD, Hustler HD a řadu dalších.

ČTĚTE TAKÉ: Po MTV Rocks a MTV Dance přidá satelitní operátor Skylink do nabídky i MTV Hits

Výhodná akce je konkrétně určena pro zákazníky s balíčkem Multi, kteří tak za stejnou cenu získají navíc 18 programů, z nichž 12 je vysíláno ve vysokém rozlišení. Balíček lze předplatit všemi standardními metodami s výjimkou měsíčních plateb SIPO nebo Inkaso z účtu. Na konci února 2014 bude nabídka podpořena komunikací na webových stránkách Skylinku a v magazínu Skylink TV, nicméně zákazníci ji v případě jejich zájmu mohou využít již nyní. Akce platí do 30. 4. 2014. Včera přidal Skylink do nabídku nově stanici MTV Hits.

Našli jste v článku chybu?