Hlavní navigace

Satelitní Skylink začal prodávat přístupové karty jen pro kódování Irdeto

19. 11. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
19. 11. 2010

UVNITŘ UKÁZKA KARTY Přístupové karty k satelitní službě Skylink, které umí rozluštit výhradně jen kódování Irdeto, na které tato služba postupně přechází, začala prodávat společnost TradeTec, provozovatel Skylinku v České republice. Karta Skylink Standard HD IR je dostupná prostřednictvím eshopu Skylinku na webu této služby i u maloobchodních prodejců a vyjde na 2 199 korun včetně DPH. Funguje pouze v certifikovaných přijímacích Irdeto, které jsou označeny pečetí „Skylink ready“.

K TÉMATU: Satelitní Skylink zahájil prodej nových karet Irdeto ICE. Testy byly úspěšné

Při registraci karty získáte automaticky, jako bonus, dvouměsíční předplatné programových balíčků MULTI a HD PLUS a programů HBO HD, HBO a Cinemax (programy v hodnotě 1558,– Kč), informuje Skylink na svém webu. Karta funguje pouze v satelitních přijímačích, které jsou HD ready a umí zpracovat signál ve standardu DVB-S/DVB-S2 a kompresním standardu MPEG-4.

ČTĚTE TAKÉ: Testované satelitní přijímače pro systém Irdeto budou mít pečeť kompatibility

BRANDstorming tip2

V krátké době jde již o třetí typ karty, který Skylink uvádí na trh – po kartě ICE, která umí přijímat programy kódované ve starém systému CryptoWorks i novém Irdeto, a kartě Next, kterou Skylink poskytuje jako druhou do domácnosti, která již využívá jednu kartu ke Skylinku.

Ukázka nové karty Skylink Standard HD IR

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).