Hlavní navigace

Šlágr TV žádá diváky o pomoc. Z nabídek některých operátorů úplně zmizela

3. 8. 2012
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

UVNITŘ VIDEO Videovzkaz, který míří na city diváků, umístila do svého vysílání nová televize Šlágr TV, která se cítí poškozená jednáním některých operátorů. Diváky označila za své miláčky.

Nová televize Šlágr TV, která začala vysílat 1. srpna díky proměně z lifestylového kanálu Stil, se obrátila na své diváky s neobvyklou prosbou. Ve vysílání stanice se začal objevovat spot, který vyzývá všechny příznivce k tomu, aby šířili dále informaci, že Šlágr TV nezanikla a nadále existuje. Video je natočené jako telefonický hovor písničkáře Karla Peterky, který stanici napůl vlastní. Televize tak reaguje na skutečnost, že ji někteří operátoři byli nuceni nezařadit do svoji nabídky.

K TÉMATU: Televize Stil se podle plánu proměnila na hudebně-teleshoppingovou Šlágr TV

Šlágr TV je po stránce administrativní zcela novým programem, který získal nedávno licenci od Rady pro rozhlasové a televizní vysílání (RRTV), kdežto Stil je televize, jež už ji vrátila. Operátoři, kteří tedy budou chtít šířit Šlágr TV, musí požádat RRTV o vydání nového oprávnění, respektive schválení změny programové nabídky. To se bude týkat pravděpodobně i největší kabelové společnosti UPC Česká republika, která šíření televize Stil ukončila, ale Šlágr TV ve svoji nabídce stále nemá.

ČTĚTE TAKÉ: Lifestylová televize Stil ukončí 1. srpna své vysílání. Nahradí ji nová stanice

Peterka na začátku promluvy k divákům upozorňuje, že partner, který měl vše domluvit, pravděpodobně má na mysli společnost TPMC, s níž Česká muzika sfúzovala, toto nezařídil. Potřebujeme, abychom ukázali sílu Šlágru. Potřebujeme, abyste tou šeptanou, tím krásným, čím Šlágr vznikal, abyste šli a abyste v ulicích, u vás nebo na vsích, kdekoliv, na Slovensku, v Česku, na Moravě, tak abyste řekli, že se Šlágr neztratil, vyzývá diváky spoluvlastník televize Karel Peterka.

cif - debata 2

BLOG DAVIDA RÁCZE: Stil TV – nový trend seniorů

Spot také kritizuje některé kabelové operátory, kteří tvrdí, že Šlágr TV, případně televize Stil, zkrachovala. Samozřejmě to není pravda a udělali jsme všechno pro to, abyste nás mohli vidět. Řekněte těm, kteří mají třeba UPC, že se nic neděje, že to nějak vybojujeme,“ uvádí Peterka a dodává: „Pojďte šířit, že je Šlágr na světě, je samostatný, a to, co se teď děje, někdo možná dělá schválně, nebo je to šlendrián, nevíme. Televize se prý u diváků, kteří jsou její miláčci, opět rozsvítí.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).