Hlavní navigace

Slevomat získal peníze na rozvoj od firmy bývalého ředitele Centrum Holdings Pavla Muchy

7. 9. 2011
Doba čtení: do minuty

Sdílet

Na Maltě registrovaná společnost Enern, v níž je partnerem Pavel Mucha, který v letech 2007 – 2009 šéfoval firmě Centrum Holdings, poskytla kapitál na rozvoj největšímu českému slevovému serveru Slevomat.cz. V tiskové zprávě to oznámil 49procentní spolumajitel Slevomatu, jablonecký Miton. Poskytnutý kapitál podle zprávy „posloužil předcházejícím akvizičním aktivitám“. Slevomat na konci července koupil většinový podíl ve svém největším tuzemském konkurentovi, serveru Zapakatel.cz.

Na Maltě registrovaná spo­lečnost Enern, v níž je partnerem Pavel Mucha, který v letech 2007 – 2009 šéfoval firmě Centrum Holdings, poskytla kapitál na rozvoj největšímu českému slevovému serveru Slevomat.cz.

V tiskové zprávě to oznámil 49procentní spolumajitel Slevomatu, jablonecký Miton. Poskytnutý kapitál podle zprávy „posloužil předcházejícím akvizičním aktivitám“. Slevomat na konci července koupil většinový podíl ve svém největším tuzemském konkurentovi, serveru Zapakatel.cz.

Další detaily (částka, co Enern za svou investici získává) ve zprávě chybí. „Strany se dohodly, že další podrobnosti nebudou zveřejněny,“ píše se v ní.

Autor článku

Novinář. Zajímá se o digitální technologie a pozoruje, co s námi dělají. | LinkedIn | Twitter

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).