Hlavní navigace

Slevový agregátor Skrz.cz dokončil převzetí konkurenčního Roboxu

10. 10. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Slevové servery
Pět měsíců poté, co české slevové agregátory Skrz.cz a Robox.cz oznámily sloučení pod hlavičkou prvního jmenovaného, dnes byla celá transakce právně dokončena.

Už v květnu jsme vás informovali, že jeden z nejnavštěvo­vanějších českých slevových agregátorů Skrz.cz kupuje konkurenční mladší projekt Robox.cz.

Na zpomalujícím trhu slevových serverů šlo o rozumný krok, Skrz.cz potřeboval technologický upgrade, aby zvládl držet krok se svými konkurenty, a pro technologicky pokročilý Robox by bylo náročné a neefektivní snažit se dál bojovat osamoceně.

Nyní byly právně dokončeny dohody vstupu MELKER Deals, a.s., která stála za projektem Robox.cz, do společnosti Skrz.cz, s.r.o. která provozuje agregátor slev Skrz.cz provozuje. 

Fungování společnosti se novým uspořádáním nijak nemění, ve vedení Skrz.cz i nadále zůstává Petr Kováčik, který původně působil v MELKER Deals. Martin Talavášek se dále věnuje vývoji affiliate platformy Rival.cz. Jediným akcionářem Skrz.cz, s.r.o. zůstává podle obchodního rejstříku Martin Talavášek.

Zdroj: tisková zpráva

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Internetové novinařině se věnuje od roku 2005, kdy začal jako redaktor pracovat pro vydavatelství Internet Info.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).