Hlavní navigace

Slovak Sport.TV odvysílá zápasy slovenské volejbalové reprezentace

9. 4. 2013
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

Smlouva je platná prozatím do konce letošní sezóny, tedy do září 2013, ale generální ředitel Slovak Sportu se netají tím, že by byl rád, kdyby se jí následně podařilo prodloužit.

Na obrazovce tematické kanálu Slovak Sport.TV se v dohledné době objeví zápasy slovenské volejbalové reprezentace, a to jak té mužské, tak i té ženské. Stanice získala práva díky dohodě s tamní volejbalovou reprezentací. Serveru DigiZone.cz to sdělil ředitel stanice Róbert Greguš. Kromě zápasů volejbalové reprezentace nebudou chybět také přenosy ze závěru extraligy mužů a žen a pochopitelně ani domácí série plážového volejbalu a finále mistrovství Slovenska v Košicích.

NEPŘEHLÉDNĚTE: Slovak Sport.TV bude ve Skylinku pokračovat v promo režimu i po 31. březnu

Jsme rádi, že došlo k této dohodě. Slovak Sport.TV je mladá a dravá sportovní televize a věříme, že i kvalitním mezinárodním a domácím volejbalem a beachvolejbalem oživíme a zpestříme její programovou strukturu. Pro nás je nejdůležitější fakt, že vrcholový volejbal se stane snadněji dostupným pro volejbalové fanoušky nejen na televizních obrazovkách, ale i na internetu, uvedl při této příležitosti viceprezident Slovenské volejbalové federace Tomáš Singer.

ČTĚTE TAKÉ: FightKlub nakonec v Česku nebude, IKO Kabel ho možná spustí v Rumunsku

A které přenosy budou moci vidět fanoušci Slovak Sport.TV konkrétně? Půjde například o zápasy mužské reprezentace během turnaje Evropské ligy v Nitře od 4. do 6. července, nebudou chybět ani utkání slovenské ženské reprezentace z kvalifikačního turnaje o postup na mistrovství světa, který se od 24. do 26. května uskuteční v Popradu. Zapomenout bychom neměli ani na odvetu kvalifikačního dvojzápasu o postup na ME žen Slovensko – Bělorusko. Ten se odehraje 6. června.

NAPSALI JSME: Fotbalový rekord Dajto, mužského kanálu Markízy: kvalifikace na MS s podílem 13,3 %

Slovak Sport.TV dále odvysílá na přelomu srpna a září přípravný duel slovenské mužské reprezentace s Finskem a skutečným bonbónkem bude zápas s olympijskými vítězi z Ruska, který se v rámci závěrečné přípravy těsně před startem mistrovství Evropy uskuteční 17. září na bratislavském Zimním stadionu Ondreje Nepela. Slovaksport TV koupil i práva na mistrovství Evropy žen v Německu a ve Švýcarsku. Smlouva je platná do konce září letošního roku a televize by ji následně ráda prodloužila.

MM socky3

Které volejbalové události se na obrazovce Slovak Sport.TV objeví:

– Vybrané zápasy z finále extraligy mužů a žen 2013
 – Kvalifikace o postup na MS žen 2014 (24. – 26. května v Popradu – Slovensko, Řecko, Rakousko, Lichtenštejnsko)
 – Kvalifikace o postup na ME žen 2013 (Slovensko – Bělorusko, 6. června v Popradu)
 – Evropská liga mužů 2013 (5. turnaj, 4. – 6. července v Nitře – Slovensko, Belgie, Rakousko, Dánsko)
 – Oficiální přípravné setkání před ME mužů Slovensko – Finsko (1. 9. v Nitře)
 – Oficiální přípravné setkání před ME mužů Slovensko – Rusko (17. 9. v Bratislavě, ZŠ O. Nepela)
 – Finálové zápasy na vybraných turnajích Beach Volley Tour v beachvolejbalu mužů a žen

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.