Hlavní navigace

Slovak Sport.TV posunula start zkušebního vysílání ze satelitu Astra na příští týden

15. 6. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Diváci si musí na zahájení testovacího vysílání tematického kanálu Slovak Sport.TV ještě pár dní počkat. Jeho provozovatel upozornil, že s největší pravděpodobností proběhne ve středu.

Nikoliv tento týden, ale pravděpodobně až ve středu odstartuje své zkušební vysílání na satelitu Astra nový tematický kanál Slovak Sport.TV. Stanice o tom informovala na svém profilu komunitního portálu Facebook. Podle původních informací od ředitele programu Róberta Greguše chtěla televize spustit promo vysílání ještě v tomto týdnu, nyní už je ale jasné, že se to nepovede. Slovak Sport.TV by měla navázat na dnes již neexistující tamní tematický veřejnoprávní okruh Trojka.

KL24

NEPŘEHLÉDNĚTE: SlovakSport.TV zveřejnil fotografie svého studia a přehled prvních přenosů

Důvod k posunu zahájení zkušebního vysílání zástupci programu neuvedli, satelitní operátor Skylink dnes ale oznámil závažné problémy s jeho kódovacími systémy. Dle sdělení technického oddělení máme aktuálně problém se systémem Irdeto (Skylink), karty Irdeto a ICE v módu CryptoWorks i Irdeto, oznámil ráno Skylink svým partnerům. To mělo mimo jiné za příčinu, že obchodníci nemohli provádět nové registrace, měnit klientům operátora služby nebo karty reautorizovat.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).