Hlavní navigace

Služba eStránky.cz má již 300.000 uživatelů

23. 8. 2007
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Služba eStránky.cz se v tomto týdnu dočkala dosažení hranice již 300.000 registrovaných uživatelů. Jen za letošní rok jich přibylo 170.000. Připomínáme, že jde o službu, která umožňuje i laikovi během několika minut vytvořit vlastní web, blog či fotoalbum. NetMonitor zaznamenal, že v červenci eStránky.cz včetně všech hostovaných webů navštívilo více než 1,8 milionu reálných návštěvníků a bylo zobrazeno 43 milionů stránek.

Služba eStránky.cz se v tomto týdnu dočkala dosažení hranice již 300.000 regis­trovaných uživatelů. Jen za letošní rok jich přibylo 170.000. Připo­mínáme, že jde o službu, která umožňuje i laikovi během několika minut vytvořit vlastní web, blog či fotoalbum. NetMonitor zaznamenal, že v červenci eStránky.cz včetně všech hostovaných webů navštívilo více než 1,8 milionu reálných návštěvníků a bylo zobrazeno 43 milionů stránek.

Zájem uživatelů nás samozřejmě velmi těší. Mám radost především z množství zajímavých stránek a obsahu, který prostřednictvím naší služby vzniká. Z tohoto pohledu se snažíme kvalitní stránky podpořit a ještě více zviditelnit, říká Martin Krudenc, autor projektu. Službě eStránky.cz jsme se podrobněji věnovali v článku eStránky.cz: z osobních stránek milionová služba (Tisková zpráva)

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).