Hlavní navigace

Snídaně s Novou prozradila podrobnosti o nových tvářích pro MTV

8. 4. 2009
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

 Autor: 115393
8. 4. 2009

Česká mutace hudební televize MTV, která ještě nemá přesně stanovené datum svého startu, pořádala v minulých dnech tzv. roadshow, ve kterých se snažila najít budoucí moderátory. Zastávky byly celkem čtyři, a to ve velkých městech jako jsou Brno, Ostrava a České Budějovice. Poslední roadshow se uskutečnila 5. dubna v Praze. V úterním vydání Snídaně s Novou se mohli diváci seznámit s podrobnostmi.

O projektu přišel pohovořit do ranního vysílání brand manager Marek Teyssler. Nebyla to náhoda, protože právě dnes umístí televize Nova na web www.mtv.cz dvě stě videí, ze kterých budou moci diváci vybírat finalisty. Podle Teysslera byl o MTV velký zájem. Dle jeho odhadů se do castingů přihlásilo hodně lidí. Denně chodilo po dobu tří týdnů přibližně několik desítek videí a na poslední chvíli jich o víkendu dorazilo asi šest set.

Teyssler řekl, že tým hodnotil především projev člověka, a pak také originalitu. Mezi videi bylo i hodně těch, která mě vyrazila dech v negativním slova smyslu, ale objevilo se i pár lidí, kteří mě zaujali a jsou mí osobní favorité, konstatoval brand manager projektu. Podle něj by se na webu měla objevit čtvrtina lidí, kteří postoupili z roadshow a zbytek by měl být z těch, kteří se přihlásili přes internet. Návštěvníci webu www.mtv.cz budou moci videa hodnotit pomocí hvězdiček.

BRAND

Každý člověk bude moci hlasovat pro jednoho z kandidátů pouze jednou denně. Tato fáze bude trvat týden a pět lidí s největším počtem hvězdiček bude pozváno do finálových castingů, které budou probíhat poslední dubnový týden na Barrandově. Celkem se této akce zúčastní přibližně padesát zájemců. Marek Teyssler prozradil, že Nova hledá minimálně jednoho člověka, ale optimální by byli čtyři lidé – dva chlapci a dvě děvčata.

Další podrobnosti o hledání nových tváří pro hudební televizi MTV prozradil Teyssler v druhé části rozhovoru. Přehrát si ho můžete na stránkách televize Nova.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).