Hlavní navigace

Sony Pictures stále váhá, zdali má v Česku a na Slovensku spustit kanál AXN Spin

Lukáš Polák

Tematický kanál je primárně určen mladým divákům do 25 let. V jeho vysílání se objevily například seriály Teen Wolf, Smallville nebo Rude Tube. Po Polsku odstartoval 1. března v Rumunsku.

Doba čtení: 1 minuta

Centrála společnosti Sony Pictures Television Network, pod níž patří stanice pod hlavičkou AXN, stále ještě nerozhodla o tom, zdali se diváci v České republice a na Slovensku dočkají plánovaného spuštění tematického kanálu AXN Spin. Vyplývá to z informací, které má k dispozici server DigiZone.cz. O možném spuštění tohoto programu přinesl náš web informace v září loňského roku. Stanice AXN Spin byla spuštěna loni v Polsku a 1. března letošního roku vstoupila na rumunský trh.

Content

K TÉMATU: Sony Pictures Television Networks plánuje v Česku spuštění dalšího kanálu z rodiny AXN

Sony Pictures má ve hře hned několik scénářů, které v souvislosti s AXN Spin připadají v úvahu. V nejlepším možném případě se dočkají čeští diváci samostatné stanice, která by byla spuštěna pravděpodobně ve druhé polovině letošního roku. V úvahu ale připadá i fakt, že SPTN by pořady z tohoto kanálu rozdělila mezi již existující televize na českém a slovenském trhu, tedy AXN Crime a AXN Scifi. Stanice AXN Spin je věnovaná primárně mladým divákům ve věku do 25 let. Objevily se tu například seriály Teen Wolf, Smalville nebo Rude Tube.

Našli jste v článku chybu?