Hlavní navigace

Soutěž Junior Internet již podeváté

20. 11. 2007
Doba čtení: do minuty

Sdílet

Březen zasvěcený Internetu je ještě pěkně daleko, ale devátý ročník soutěže Junior Internet již o sobě dává vědět. Do 15. února 2008 se do této soutěže mohou mladí tvůrci přihlašovat se svými webovými stránkami, internetovými projekty, mobilními technologiemi, designem či esejemi o Internetu. Soutěží se v šesti disciplínách: JuniorWeb (webové stránky jednotlivců), JuniorProject (webové projekty vytvářené týmem autorů), JuniorDesign (designů a grafické návrhy), JuniorText (texty na téma Internet…

Březen zasvěcený Internetu je ještě pěkně daleko, ale devátý ročník soutěže Junior Internet již o sobě dává vědět. Do 15. února 2008 se do této soutěže mohou mladí tvůrci přihlašovat se svými webovými stránkami, internetovými projekty, mobilními technologiemi, designem či esejemi o Internetu.

Soutěží se v šesti disciplínách: JuniorWeb (webové stránky jednotlivců), JuniorProject (webové projekty vytvářené týmem autorů), JuniorDesign (designů a grafické návrhy), JuniorText (texty na téma Internet – dobrý sluha, zlý pán), JuniorMobil (mobilní aplikace a hry) a JuniorErb (weby pro města, obce, regiony, turistická místa či veřejnou správu). (Tisková zpráva)

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.