Hlavní navigace

Soutěž o nejlepší reklamní video pro Firefox vrcholí

18. 4. 2006
Doba čtení: do minuty

Sdílet

Minulý týden byla uzavřena soutěž Firefox Flicks, která hledá nejlepší reklamní videoklip propagující internetový prohlížeč Firefox. V období od 31. prosince 2005 do 14. dubna 2006 bylo do soutěže řádně přihlášeno 22 videoklipů. Návštěvníci stránek www.firefoxflicks.com nyní mohou vybrat ten nejoblíbenější. Vítěz ale nevzejde jen z hlasování. Na autory tří nejlepších videí čekají opravdu lákavé ceny jako je poukaz na nákup v B&H Photo-Video v hodnotě 5.000 USD, set tří LCD displejů, nebo…

Minulý týden byla uzavřena soutěž Firefox Flicks, která hledá nejlepší reklamní videoklip propagující internetový prohlížeč Firefox. V období od 31. prosince 2005 do 14. dubna 2006 bylo do soutěže řádně přihlášeno 22 videoklipů. Návštěvníci stránek www.firefoxflic­ks.com nyní mohou vybrat ten nejoblíbenější. Vítěz ale nevzejde jen z hlasování. Na autory tří nejlepších videí čekají opravdu lákavé ceny jako je poukaz na nákup v B&H Photo-Video v hodnotě 5.000 USD, set tří LCD displejů, nebo multimediální centrum od Alienware. (cdr.cz)

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.