Hlavní navigace

Soutěž Wipeout vysílá už i polská TVN, zatímco Nova stále vyčkává

17. 2. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
17. 2. 2011

Čeští a slovenští diváci společně s Bělorusy stále marně čekají na vysílání adrenalinové soutěže Wipeout, kterou loni na podzim natáčelo pět středo a východoevropských televizí v Argentině, včetně Novy a Markízy. Po ukrajinské televizi Inter ji nyní zařadila do vysílání i polská TVN, která je dostupná řadě diváků i v České republice. Wipeout se na TVN objevil poprvé minulou neděli od 18 hodin, a tento den i čas mu televize zachová i nadále.

K TÉMATU: Nova má problém: unikly výsledky dosud nevysílané soutěže Wipeout

Zatímco Ukrajinci, kteří soutěž odvysílali jako první již loni na podzim, bezprostředně po návratu soutěžního týmu z Jižní Ameriky, pořad nazvali Bum – Bitva Slovanů, na TVN jde pod názvem Wipeout – Wymiatacze. Pořad přinesl televizi zajímavou sledovanost, úvodní díl vidělo podle serveru Wirtualnemedia.pl v průměru 2,6 milionu diváků (Polsko má čtyřikrát více obyvatel než Česká republika) a TVN jím dosáhla podílu 17,38 procenta u diváků starších čtyř let.

BRAND23 Workshop

ČTĚTE TAKÉ: Projekt Novy a Markízy Wipeout nabírá jasnější obrysy

Z vysílání ukrajinské televize Inter je už známo, že ve vzájemném klání čtyř družstev (Polsko, Ukrajina, Bělorusko a smíšený tým z České republiky a Slovenska) vyhráli Ukrajinci, naopak česko-slovenský tým televizí Nova a Markíza skončil jako poslední. Nova ani Markíza dosud nezveřejnily, kdy tuto soutěž nasadí do svého vysílání. Původně se předpokládalo, že se objeví v jarních programových schématech, ale nestalo se tak.

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).