Hlavní navigace

Licenční soutěže od Fremantle Media příští rok uvede Nova, Prima i ČT

28. 12. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Autor: 115393
28. 12. 2010

Všechny tři velké české televize uvedou příští rok soutěže, jejichž licence získaly od společnosti Fremantle Media, držitele práv pro formáty Talent či SuperStar. Televize Nova uvede společně se slovenskou Markízou další federální Česko Slovenskou SuperStar, Prima se slovenskou televizí Joj podobný formát X Factor a seznamovací reality show Farmář hledá ženu a Česká televize soutěž Risking It All (Velká hra).

K TÉMATU: Česká televize koupila licenci pro soutěžní reality show Risking It All

Pro Fremantle to znamená významný pokrok, protože donedávna na českém a slovenském trhu spolupracovala pouze s mediální skupinou CME, které patří televize Nova a Markíza. Těším se na českou verzi Farmáře, která bude velmi odlišná, ale věřím, že neméně úspěšná jako ta slovenská, už brzy na Primě, jsem zvědavá, jak se ČT zhostí naší novinky Risking It All, a jakou podobu dostane druhá Česko Slovenská SuperStar realizovaná novými lidmi, pod taktovkou nového režiséra a s téměř úplně novým složením poroty a novou moderátorskou dvojicí, řekla serveru Mediálne.sk manažerka Fremantle Media pro střední Evropu Andrea Gavačová.

ebf - tip - debata

ČTĚTE TAKÉ: Petr Šiška už ČT nevadí, bude pro ni moderovat soutěž Vysoká hra

Fremantle pokračuje ve spolupráci s Novou a Markízou i přes to, že obě televize letos na podzim odvysílaly vlastní talentovou show Talentmania, která kopírovala licencovaný formát Got Talent, který firma prodala konkurenčním televizím Prima a Joj. Nakonec se ale provozovatel Novy a Markízy s Fremantle dohodl na odlišném principu Talentmanie a dohodu zpečetil tím, že si obě televize od firmy koupily licenci na další řadu SuperStar.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).