Hlavní navigace

Soutěžní pěvecký hit The Voice nasadí Nova s Markízou na jaře

17. 10. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
17. 10. 2011

Pěvecká soutěž The Voice, která navazuje na úspěch staršího formátu X Factor, se na obrazovce televize Nova objeví už na jaře příštího roku. Po dvou řadách Česko Slovenské SuperStar půjde opět o federální projekt. Nova ho nabídne společně se sesterskou Markízou. U nás a našich východních sousedů se bude soutěž vysílat jako Hlas Česko Slovenska. V ní nebude důležitý vzhled ani věk, důležitý je právě hlas (voice).

BRAND23 Workshop

K TÉMATU: Televize Nova se chystá hledat „Hlas Česka“. Registruje si názvy nové show

The Voice je původem holandská televizní show, za kterou stojí mediální magnát a producent John de Mol. V Nizozemsku, kde byla show The Voice uvedena premiérově v lednu 2011, se stala jedním z nejúspěšnějších televizních projektů v historii a přilákala k obrazovkám přes 3 miliony diváků. O tři měsíce později uvedla americká televizní stanice NBC první řadu The Voice s obrovským diváckým úspěchem a už teď připravují tvůrci druhou řadu, uvedly Nova s Markízou shodně ve svých tiskovým zprávách. Bližší informace a přihlášku najdou zájemci na webu www.hlas.tv. Podmínkou pro účast je věk vyšší než 16 let.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).