Hlavní navigace

Společnost Smart Comp začala nabízet HBO Digital

5. 2. 2008
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Autor: 115393
5. 2. 2008

Brněnský IPTV operátor Smart Comp nabízející na českém trhu službu Netbox TV, začal od 1. února poskytovat svým zákazníkům také internetovou videotéku HBO Digital. Tato společnost je tak teprve druhá (po Telekom Austria Czech Republic) na našem trhu, která tento produkt nabízí. Stávající filmový kanál HBO se od HBO Digital liší v technické realizaci vysílání. Zatímco HBO funguje jako většina televizních kanálů, tedy příjmem kontinuálního pásma filmů, snímky z databáze HBO Digital si divák sám vybere a následně sleduje, řekl serveru DigiZone.cz Marek Bukal ze společnosti Smart Comp.

cif 24 - early cena - média

PŘÍLOHA: Přehled všech IPTV operátorů v České republice a jejich nabídek

Díky svému technickému řešení umožňuje HBO Digital výběr konkrétního filmu z databáze, na který se může zákazník okamžitě podívat, může jej během sledování libovolně přetáčet nebo použít klasické funkce stop, pauza, výběr kapitol, případně si zvolit jazykovou verzi zvuku a titulků. Interní testování HBO Digital probíhalo od listopadu 2007. V rámci sítě Netbox je HBO Digital dostupný zákazníkům v Brně a Jihlavě a v nejbližší době se s jeho spuštěním počítá také v Praze, Havlíčkově Brodě a Olomouci.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).