Hlavní navigace

Společnost UPC přichází s akční nabídkou pro nové klienty na satelitu

2. 6. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
2. 6. 2010

V rámci lákání nových zákazníků na služby satelitní digitální televize přichází od 1. června společnost UPC Česká republika s akční nabídkou na svůj balík Direct Medium (dříve označovaný jako Rodina). Pokud se klient zaváže na odebírání služby minimálně po dobu 12 měsíců, získá ji za 299 Kč, tedy o stokorunu levněji než je uvedeno v oficiálním ceníku. Garance ceny je na dobu jednoho roku.

ČTĚTE TAKÉ: UPC Direct zveřejnil nový ceník beze slev, nabízí nejlevnější HBO

Informace vyplývá z ceníku pro prodejce společnosti UPC, který má server DigiZone.cz k dispozici. Mezi další zvýhodněné nabídky UPC Direct na prodejnách patří balíček Direct Medium + HBO Max Pak za cenu 499 Kč/měsíc po dobu 12 měsíců nebo Direct Medium za 399 Kč/měsíc po dobu 6 měsíců. U nabídky služby Direct Medium za 299 Kč získá zákazník pouze samostatnou kartu bez přijímače u dalších dvou akčních nabídek je zápůjčka zdarma, v případě DVR boxu je cena 99 Kč.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).