Hlavní navigace

Sport 5 bude sídlit pravděpodobně v Hradci Králové na letišti

18. 3. 2008
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

18. 3. 2008

Nová televize Sport 5, která plánuje start vysílání na květen, bude sídlit v Hradci Králové. S touto informací přišel dnes server Týden.cz, nám ji potvrdil ředitel společnosti Jiří Hojgr. Pravděpodobně z východočeského města z letiště bude odbavováno vysílání, resp. zde budou studia a sídlo společnosti se nachází v Praze. Sport 5 zdědí vysílací prostory po Galaxii sport, která se přestěhovala 20. února na pražský Barrandov do budovy News Center.

MIF22_Early

ČTĚTE TAKÉ:
Motoristický podnikatel Charouz dostal licenci na satelitní televizi Sport 5
Motoristická televize Sport 5 začne vysílat letos na jaře

Nový sportovní kanál má vybrané grafické studio, které pro něj připravuje vizuál. Jde o pardubické C2XO, které spolupracovalo dříve právě už s Galaxií sport. Televize zařadí do programu magazíny o automobilismu, automobilové závody, testy automobilů nebo dopravní zpravodajství. V první fázi vysílání ji budou moci naladit vlastníci satelitních set-top-boxů, kteří jsou držitelé TT Karet nebo diGITALlink. Televize se však nebrání ani dalším platformám jako je kabel a IPTV.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.