Hlavní navigace

Sport 5 od zítřka s dopravním zpravodajstvím

14. 5. 2008
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

14. 5. 2008

Nová motoristická televize Sport 5, která vysílá prostřednictvím družice Astra 1E na pozici 23.5 st. východně, nabídne od zítřka pravidelně dopravní zpravodajství. To bude připravováno se společností Autoklub Czech Assistance a.s. O vzniku a případném řešení nastalé vážné dopravní situace na silnicích a dálnicích České republiky budou diváci informování formou pohyblivého titulku, který bude zařazen do libovolného pořadu tohoto motoristického kanálu.

Titulek bude zvýrazněný grafickým symbolem dopravního kužele a na dobu jedné minuty překryje určenou část obrazovky, aniž by došlo k přerušení vysílaného pořadu. Pravidelné dopravní zpravodajství o víkendech, které je ve dnech konání automobilových sportovních podniků zařazováno v přestávkách přímých přenosů, bude obsahovat informaci o dopravních omezeních, uzávěrách a dalších dopravních komplikacích, aktuálních pro konkrétní volné dny.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.