Hlavní navigace

Charouzův Sport 5 se objeví v CS Linku, nabídne ho Gital i T&T

16. 3. 2008
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
16. 3. 2008

Prvními satelitními operátory, kteří potvrdili zařazení nového českého sportovního kanálu Sport 5 do svojí programové nabídky, jsou společnosti Gital a Trade&Technology. Jeden ze dvou distributorů dekódovacích karet pro příjem satelitní služby CS Link v rozhovoru pro server Parabola.cz uvedl, že Sport 5 bude zpočátku přístupný naprosto všem držitelům karty Gital.

Ano, v současné době připravujeme zařazení programu Sport 5 do nabídky Gitalu. Každý majitel karty Gital může počítat s tím, že mu tento kanál nabídneme, cituje web obchodního ředitele firmy Tomáše Bujnocha. Výkonný ředitel konkurenční společnosti T&T Jaromír Glisník dodal, že na TT kartách bude Sport 5 dostupný předplatitelům balíčku MULTI.

KL22 hlasovani

Vysílání čistě motoristické televize Sport 5 je určené pro diváky v České republice a na Slovensku a bude kódované. Ředitel Sportu 5 Jiří Hojgr, který donedávna šéfoval obdobně zaměřenému kabelovému a satelitnímu programu Galaxie sport ze skupiny TV Nova, předpokládá termín zahájení vysílání na 2. května.

Sport 5 bude dostupný ze satelitu Astra 1E na pozici 23,5 stupně východně.

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.