Hlavní navigace

Sport 5 už testuje pozemně v Praze a středních Čechách. Podívejte se na promo

30. 8. 2013
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEO Do vysílání je připravený mimo jiné přímý přenos ze seriálu FIA European Rallycross Championship z francouzského Lohéac, kde se na start postaví i Sébastien Loeb.

Dnes v půl jedenácté dopoledne byla zapojena programová pozice tematického kanálu Sport 5 na pozemní vysílače Praha – Žižkov a Praha – Cukrák. Znamená to, že všichni diváci, kteří jsou v dosahu signálu z těchto lokalit a zachytí odtud multiplex 3 si mohou novou stanici na 59. kanálu naladit. Oba vysílače fungují v rámci takzvané společné jednofrekvenční sítě (SFN). Na programové pozici se zatím nevysílá klasický obsah, ale promo, která láká diváky na neděli 1. září, kdy televize spustí svůj klasický režim.

KL23 hlasovani

K TÉMATU: Sport 5 míří do multiplexu 3 v Praze a středních Čechách, už nebude jen o motorismu

Hned první den se bude na co se dívat. V programu už je teď připravený velice atraktivní přímý přenos ze seriálu FIA European Rallycross Championship z francouzského Lohéac, kde se na start postaví i mág světových soutěží Sébastien Loeb. A následovat bude další přímý přenos, tentokrát z mistrovství světa sportovních vozů FIA World Endurance Championship v brazilském Sao Paulu, uvedl programový ředitel stanice Ondřej Koubek. Kromě DVB-T v Praze a středních Čechách je Sport 5 také součástí nabídek kabelovýchIPTV společností. Nechybí ani na satelitu.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).