Hlavní navigace

Sport 5 už testuje pozemně v Praze a středních Čechách. Podívejte se na promo

Lukáš Polák

UVNITŘ VIDEO Do vysílání je připravený mimo jiné přímý přenos ze seriálu FIA European Rallycross Championship z francouzského Lohéac, kde se na start postaví i Sébastien Loeb.

Doba čtení: 1 minuta

Dnes v půl jedenácté dopoledne byla zapojena programová pozice tematického kanálu Sport 5 na pozemní vysílače Praha – Žižkov a Praha – Cukrák. Znamená to, že všichni diváci, kteří jsou v dosahu signálu z těchto lokalit a zachytí odtud multiplex 3 si mohou novou stanici na 59. kanálu naladit. Oba vysílače fungují v rámci takzvané společné jednofrekvenční sítě (SFN). Na programové pozici se zatím nevysílá klasický obsah, ale promo, která láká diváky na neděli 1. září, kdy televize spustí svůj klasický režim.

K TÉMATU: Sport 5 míří do multiplexu 3 v Praze a středních Čechách, už nebude jen o motorismu

Hned první den se bude na co se dívat. V programu už je teď připravený velice atraktivní přímý přenos ze seriálu FIA European Rallycross Championship z francouzského Lohéac, kde se na start postaví i mág světových soutěží Sébastien Loeb. A následovat bude další přímý přenos, tentokrát z mistrovství světa sportovních vozů FIA World Endurance Championship v brazilském Sao Paulu, uvedl programový ředitel stanice Ondřej Koubek. Kromě DVB-T v Praze a středních Čechách je Sport 5 také součástí nabídek kabelovýchIPTV společností. Nechybí ani na satelitu.

Našli jste v článku chybu?