Hlavní navigace

Sport 5 zveřejnil seznam operátorů, kteří ho nabízí

12. 6. 2008
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
12. 6. 2008

Nový motoristický kanál Sport 5 zveřejnil včera seznam operátorů, u nichž je jeho vysílání dostupné. Na základě dokončených jednání a uzavřených smluv je program přístupný kromě digitální kabelové televize UPC také v satelitních platformách CS Link a SkyLink předplatitelům balíčku MULTI od společnosti Trade&TechnologyČeské republice a TRI R na Slovensku, dále v sítích operátorů Mattes AD, HDD Praha, Kabel servis Praha, J.Ouda v Klášterci nad Ohří a PODA Ostrava.

Cloud23

Od 1. července bude Sport 5 také součástí nabídky v sítích Moravianet operátora SELF servis Brno. Kanál tak může potencionálně sledovat více než 266 tisíc domácností v České republice a na Slovensku. Jediný čistě motoristický kanál u nás odstartoval své vysílání 2. května. V jeho programu se objevují záznamy ale i přímé přenosy z takových podniků, jako jsou DTM, Euroserie F3, NASCAR Sprint Cup Series nebo Porsche Carrera Cup.

ČTĚTE TAKÉ:

Na návštěvě u… Sportu 5, očekávané motoristické televize

Jaký bude Sport 5? Navštívili jsme jeho ředitele Jiřího Hojgra

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).