Hlavní navigace

Stáhněte si Firefox 2.0 Beta 1

Jiří Macich ml.

V úterý jsme vás informovali o vydání release candidate první betaverze očekávaného internetového prohlížeče Firefox 2.0. Dnes již byl uvolněn Firefox 2.0 Beta 1 ve své plné kráse pro Windows 98 a vyšší, Linux i Mac OS X. K dispozici je i česká verze. Jak již od nás víte, vývojáři se zaměřili hlavně na nové funkce a vylepšování uživatelského prostředí. Z novinek jmenujme kontrolu překlepů při vyplňování formulářů, funkci pro obnovu omylem zavřených panelů, drobná vylepšení prohlížení stránek v…

V úterý jsme vás informovali o vydání release candidate první betaverze očekávaného internetového prohlížeče Firefox 2.0. Dnes již byl uvolněn Firefox 2.0 Beta 1 ve své plné kráse pro Windows 98 a vyšší, Linux i Mac OS X. K dispozici je i česká verze.

Jak již od nás víte, vývojáři se zaměřili hlavně na nové funkce a vylepšování uživatelského prostředí. Z novinek jmenujme kontrolu překlepů při vyplňování formulářů, funkci pro obnovu omylem zavřených panelů, drobná vylepšení prohlížení stránek v panelech, opětovné otevření stránek po pádu prohlížeče, manažera pro správu vyhledávacích modulů, vylepšenou podporu RSS kanálů, změny oken pro správu rozšíření a nastavení prohlížeče nebo obranu proti stránkám pokoušejících se o phishing. Firefox 2.0 Beta 1 není určen řadovým uživatelům ke každodennímu používání.

Našli jste v článku chybu?
14. 7. 2006 19:14
bigfood (neregistrovaný)
Hmm podle tohoto výčtu, jako je ta obnova omylem zavřených oken a ochrana proti phishingu, musím konstatovat, že Opera už tohle všechno má... Myslím že pro nás, smrtelníky (průměrné uživatele) je mnohem lepší volbou Opera... Nemusíme totiž instalovat další kupu pluginů a vše je hned připraveno a funguje perfektně...
13. 7. 2006 9:32
V.Mlich (neregistrovaný)
Asi má důvod.. Sam jsem opustil MSIE s příchodem Firefoxu 1.0 a nijak toho nelituji, naopak, od té doby nevím, co je malware a spol. Na XP mi FF ale VŮBEC nepadá, jenom na W98, ale tam mám jen 128M RAM a ještě k tomu tam v létě padá Windows i bez FireFoxu, i když je fakt, že s ním i za normální teploty.