Hlavní navigace

Stanice Country no. 1 se vrací jako hodinový blok ve vysílání Šlágr TV

7. 4. 2016
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEO – Majitel televize Šlágr TV Karel Peterka potvrdil serveru DigiZone.cz, že s obnovením vysílání kanálu Country no. 1 v původním rozsahu se zatím nepočítá.

Česko-Slovenská televize Šlágr se rozhodla částečně obnovit provoz své někdejší stanice Country No.1 TV. Ta dostala hodinový prostor ve vysílání mateřské Šlágr TV. Jedná se o zkušební vysílání. Jeho další podoba bude záležet na zájmu diváků, uvedl pro server DigiZone.cz Karel Peterka, majitel Šlágr TV.

K TÉMATU: Televize Country no. 1 dnes definitivně ukončila vysílání

O obnovení provozu kanálu Country no. 1 v původní podobě a rozsahu se podle Peterky zatím nepočítá, už jen z toho důvodu, že nedisponuje potřebnou licencí. Blok Country no. 1 bude vysílat od pondělí do čtvrtka od sedmi do osmi hodin večer. Budou v něm zahrnuty relace Melody Club, Country stezky a Country vzkazník. Pořady doprovází moderátorka Johanka Hubičková, která na Šlágr TV uvádí i pořad Písničky na přání.

Podrobnosti se dozvíte z následujícího videa od čtenáře Petra, který nás na změnu ve vysílání Šlágr TV upozornil. Děkujeme!

Autor článku

Od roku 2016 do února 2019 vedl DigiZone.cz. Do redakce přišel z týdeníku Marketing & Media. V minulosti působil jako marketingový manažer Českého rozhlasu, redaktor týdeníku Strategie nebo reportér pořadu Občanské judo.