Hlavní navigace

Stanice Crime&Investigation a History změnily od října zastoupení

6. 10. 2014
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

„Naším cílem je přicházet s co nejpestřejší nabídkou pro operátory, tak aby mohli představit svým zákazníkům co nejzajímavější pořady,“ konstatovala Erika Luzsicza.

Tematické kanály Crime&Investigation a History zastupuje od října společnost Axocom mediální manažerky Eriky Luzsiczy. Doposud tyto stanice patřily do portfolia firmy AMC Netwrorks (dříve Chello Central Europe), která je největším provozovatelem placených kanálů v České republice a na Slovensku. Programy jsou součástí nabídek řady kabelovýchIPTV operátorů, zájemci je mohou najít také na satelitu. Jejich zaměření je patrné již ze samotného názvu. První stanice se věnuje zločinu a vyšetřování, druhá vezme diváky na cestu napříč staletími.

Content 23

ČTĚTE TAKÉ: Stanice Crime & Investigation Network s upraveným logem a novým vizuálem

Naším cílem je přicházet s co nejpestřejší nabídkou pro operátory, tak aby mohli představit svým zákazníkům a potenciálním divákům co nejzajímavější pořady. To splňují i zmíněné kanály History a Crime&Investigation, které svojí edukativně-zábavnou formou mohou oslovit široké spektrum diváků a těšit se stabilní sledovanosti. Spolupráci s A + E Networks plánujeme do budoucna rozšířit o další kanály specializované na dokumenty, historii a vlastní seriály, uvedla Erika Luzsicza, ředitelka společnosti Axocom, která v dohledné době chystá ke spuštění také neplacený program Mňam TV, jež uvede na trh britský investor.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).