Hlavní navigace

Stanice Crime&Investigation Network plánuje expanzi do Česka

29. 4. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Autor: 115393
29. 4. 2010

UVNITŘ VIDEO Ambici expandovat do České republiky má v současné době kanál Crime&Investigation Network vlastněný společností A&E Networks. Firma Chello Central Europe ho poutala jako svůj hlavní tahák na poslední výroční konferenci České asociace elektronických komunikací (ČAEK), která se konala v úterý a ve středu v pražském hotelu Crown Plaza.

MMF24

Crime&Investigation Network je stejný případ jako stanice Food Network HD. V současné době tedy probíhají jednání s operátory o jejím možném zařazení do nabídek. Stanici bohužel ubírá na atraktivitě skutečnost, že se prozatím nepočítá s její lokalizací do českého jazyka, a dokonce ani s tuzemskými titulky. Případné počeštění by mohlo přijít až s větším rozšířením do kabelových a IPTV sítí a poptávce tohoto kanálu mezi diváky.

A na co se vlastně tento kanál zaměří? Bude přímou konkurencí stanice ID: Investigation Discovery. Zde jsou síly vyrovnané, protože i tento program zatím není do českého jazyka lokalizován. Jak již z názvu stanice vyplývá, programové schéma vyplňují pořady věnované trestné činnosti a vyšetřování. Crime & Investigation Network dává divákovi možnost nahlédnout do temných koutů lidského vědomí. Stanice zájemcům poodhaluje tajemství policejních archivů, laboratoří i soudních síní.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).