Hlavní navigace

Stanovisko Digi TV k pirátům? Ty set-top-boxy nejsou naše

18. 5. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

18. 5. 2009

E-mail, který obsahoval komunikaci se slovenskou pobočkou rumunské satelitní platformy Digi TV, zaslal do redakce serveru DigiZone.cz jeho čtenář Ervín Vladár. V textu zaslaném na adresu info@digi-tv.sk, popisoval problematiku pirátského příjmu této platformy a důvod, proč už nechce být dále abonentem Digi TV. Zkrátka ho rozhořčilo, že lze platformu přijímat neautorizovaně, a to její kompletní nabídku.

V mém okolí se rozrůstá pirátské sledování kompletního balíku Digi TV, přičemž všechny české, slovenské, maďarské a další stanice včetně prémiových balíků /HBO,CINEMAX/ je možné sledovat zadarmo, uvedl na začátek svého e-mailu, kde dále popsal, jak je nelegální příjem jednoduchý, a kódy jsou během chvíle dostupné každému na internetu. Pan Vladár chtěl dosáhnout jediného, reakce platformy na danou problematiku.

MKT nástroje 2 tip

Dostalo se mu však velmi stručné odpovědi, která jakoby vůbec nereagovala na jeho text, posuďte sami: Zmiňované set-top-boxy (stb) nejsou poskytované naší společností, problematika se netýká Digi Slovakia s.r.o. Tolik odpověď ze slovenské pobočky satelitní platformy Digi TV. Skutečnost je bohužel taková, že o tomto satelitním balíku se nerozhoduje v České ani Slovenské republice, ale na území států jako jsou Maďarsko nebo Rumunsko. Digi TV je nelegálně dostupná již téměř dva roky a výměna abonentských karet je stále v nedohlednu.

K TÉMATU: Digi TV: Před pirátstvím nezavíráme oči

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.