Hlavní navigace

Student Agency nasazuje platební systém superCASH

2. 12. 2008
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Před několika měsíci notně diskutovaný platební systém superCASH, o kterém se můžete dočíst více třeba v našem článku SuperCash: rozhýbe platby na českých e-shopech?, nyní nově mohou využívat i zákazníci Student Agency k platbě za online objednané jízdenky či letenky. Spuštění služby superCASH je dalším krokem ke zjednodušení nákupu našich produktů na internetu. Jako u ostatních platebních metod byla pro nás důležitá hlavně bezpečnost transakcí, což superCASH určitě splňuje, tvrdí Radim Jančura…

Před několika měsíci notně diskutovaný platební systém superCASH, o kterém se můžete dočíst více třeba v našem článku SuperCash: rozhýbe platby na českých e-shopech?, nyní nově mohou využívat i zákazníci Student Agency k platbě za online objednané jízdenky či letenky. Spuštění služby superCASH je dalším krokem ke zjednodušení nákupu našich produktů na internetu. Jako u ostatních platebních metod byla pro nás důležitá hlavně bezpečnost transakcí, což superCASH určitě splňuje, tvrdí Radim Jančura, majitel Student Agency.

ICTZ23

Připomeňme, že superCASH funguje na principu anonymních plateb v hotovosti na místech s terminálem Sazky, tedy například v trafikách. Od spolupráce se Student Agency si slibujeme nejen další rozšíření počtu uživatelů i transakcí, ale také tímto krokem vstupujeme na trh cestovních kanceláří, prodejců letenek a jízdenek, pro který vyvíjíme specializovaný softwarový modul, který bude plně odpovídat jejich potřebám, uvádí Marek Lánský, ředitel společnosti MANUM, která superCASH ve spolupráci se Sazkou provozuje.

Zatím se superCASH po třech měsících provozu nemůže pochlubit zrovna dlouhým seznamem obchodníků, kterým lze jeho prostřednictvím zaplatit za služby či zboží. Z velkých resp. známějších ryb na českém Internetu se zatím superCASH chystá implementovat do ostrého provozu například aukční síň Aukro.cz. Momentálně superCASH jako nabízenou platební metodu podporují zhruba čtyři desítky obchodníků. (Tisková zpráva)

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.