Hlavní navigace

Suplovali jsme ČT, říká o Up.Parádě na Public TV Václav Upír Krejčí

2. 6. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
2. 6. 2011

UVNITŘ VIDEO Značně zkreslené představy o fungování televize Public, která včera definitivně ukončila své vysílání, prezentoval na svém webu www.upir.eu komik, herec, zpěvák a moderátor Václav Upír Krejčí, jenž měl na této stanici od roku 2009 vlastní dětský pořad Up.Paráda. Tento formát dokonce označil za veřejnoprávní a uvedl, že měl sledovanost 800 tisíc diváků.

ČTĚTE TAKÉ: Televize Public definitivně skončila. Kolik komu dluží?

Náš pořad byl víc než výchovný, a tím jsme suplovali veřejnoprávní za moje peníze, píše Krejčí na svém webu a dodává: Dokázal jsem si, že to celkem umím a že nepotřebuji scénáristu, že nepotřebuji režiséra. (…) Měli jsme až 2% sledovanosti, jeden díl vidělo až 800.000 diváků. Bavič, který se svým vlastním pořadem snažil konkurovat formátům, jako je například Kouzelná školka na ČT 1, se pozastavil nad tím, proč si nikdo nevšiml úspěchu tohoto pořadu, ale všichni naopak zaregistrovali to, že už se nevysílá.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.