Hlavní navigace

T-Mobile pořádá v Praze festival filmů s Chuckem Norrisem

7. 12. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

7. 12. 2010

„Chuckománie“ s T-Mobilem nekončí. Firma, která využila amerického akčního herce Chucka Norrise pro propagaci svojí satelitní T-Mobile televize, připravila na tuto středu do pražského kina Světozor festival filmů s Chuckem Norrisem. Zájemci budou moci také navštívit na pražském Smíchově u Obchodní centra Anděl takzvané Chuckoleum, muzeum relikvií z filmů, v nichž hrál Chuck Norris.

ROZHOVOR: Vtipnější scénář Chuck Norris odmítl, prozradil tvůrce reklamy T-Mobilu

Český národ miluje humor, tudíž věříme, že unikátní projekt Chuckolea ocení, říká Martin Jaroš, ředitel marketingové komunikace T-Mobile. Odezva fanoušků na internetu byla tak silná, že jsme se rozhodli vzít Chucka do ulic a zpříjemnit lidem předvánoční kalamitní čas. Chuckoleum má několik místností, v nichž se nachází např. toaleta Chucka Norrise i s bájným toaletním papírem ve formě struhadla, či zřícené severokorejské letadlo.

K TÉMATU: Chuck Norris v reklamě T-Mobilu baví celý svět. Prodá ale i jeho satelitní televizi?

cyber-obecný tip

Zájemci mohou Chuckoleum navštívit v Nádražní ulici v Praze na Smíchově u stanice metra Anděl od 9. do 11. prosince vždy mezi 10:00 a 18:00 hod. Vstup je samozřejmě zdarma, a to i pro zákazníky konkurence, upozornila mluvčí T-Mobile Martina Kemrová. Festival filmů s Chuckem Norrisem nabídne pražské kino Světozor ve středu 8. prosince od 19 hodin. Na plátně se objeví takové filmové hity, jako jsou Cesta draka, Delta force, Nezvěstní v boji a další. Rozmanitý bude i doprovodný program, v rámci kterého lze získat chuckovské tričko, hercovu fotografii či potrénovat akční chvaty v počítačových hrách, líčí Kemrová.

Vstupné na festival je 30 Kč, v ceně je i welcome drink a festivalové tričko. Další exponáty dokumentující slavné Chuckovy kousky budou v prosinci k vidění ve třech obchodních centrech Praha Flora, Eden a Brno Avion. Těšit se tak lze na rotoped, na kterém Chuck Norris vyhrál Tour de France nebo rodný srub Chucka Norrise, který vlastnoručně postavil, dodala mluvčí T-Mobile.

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.