Hlavní navigace

V Telefónice si finanční ředitelé evropský a český výmění místa

Marek Janouš

David Melcon Jesús Pérez de Uriguen Dosavadní finanční ředitel Telefóniky CR, Jesús Pérez de Uriguen, přechází od prvního srpna na místo ředitele financí a controllingu do Telefóniky Europe. Místo si vymění s Davidem Melconem, jenž je evropským ředitelem financí a controllingu od roku 2007 a přejde k témuž dni do Prahy.

David Melcon

David Melcon

Jesús Pérez de Uriguen

Jesús Pérez de Uriguen

Dosavadní finanční ředitel Telefóniky CR, Jesús Pérez de Uriguen, přechází od prvního srpna na místo ředitele financí a controllingu do Telefóniky Europe. Místo si vymění s Davidem Melconem, jenž je evropským ředitelem financí a controllingu od roku 2007 a přejde k témuž dni do Prahy.

Společnost nejspíše doufá, že Jesús Pérez de Uriguen uplatní v evropském měřítku zkušenosti se ziskovostí na trhu českém.


Zdroj: Telefónica CR

Našli jste v článku chybu?
15. 6. 2012 13:30

Tak nějak, ono to co si může dovolit tady, mu asi těžko projde v celoevropském měřítku. V Evropě totiž kupodivu mají regulátory trhu, u nás je bohužel jen ČTÚ a ve vedení snad nesmrtelný packal

15. 6. 2012 10:08

"Společnost nejspíše doufá, že Jesús Pérez de Uriguen uplatní v evropském měřítku zkušenosti se ziskovostí na trhu českém."

Tohle máte něčím podložené, nebo je to jen poťouchlá spekulace? Taky se mi vůbec nelíbí, jak náš trh operátoři ždímají; to ale neznamená, že takový subjektivní názor patří do zprávičky, která má IMO především informovat.